Fotobudka na miarę XXI wieku

Idealna na wesela, imprezy okolicznościowe, festyny czy też wszędzie tam, gdzie zazwyczaj gromadzą się ludzie.

Fotobudka już od wielu lat wiedzie prym wśród tego typu atrakcji. Większość ludzi do tej pory żyje w przekonaniu, że maszyny te są sprowadzane za granicy, gdzie ich lata świetności dawno minęły. Nic bardziej mylnego. Fotobudki to wbrew pozorom zaawansowany technologicznie sprzęt, wykonany z najlepszej jakości komponentów.

Gdzie sprawdzi się fotobudka?

Można śmiało stwierdzić, że wszędzie tam, gdzie są ludzie. Niewielkich rozmiarów „skrzynia” nie tylko robi, ale również drukuje wysokojakościowe fotografie, które następnie stają się cudowną pamiątką po szalonej imprezie, firmowym evencie, studniówkowym balu czy lokalnym festynie. Wystarczy dosłownie kilka sekund, by trzymać w ręku garść fantastycznych wspomnień, które za jakiś czas przypomną nam o chwilach wspólnie spędzonych z najbliższymi – rodziną, przyjaciółmi czy znajomymi z pracy. W Polsce przyjęło się, że fotobudka jest jedną z czołowych atrakcji imprezy okolicznościowej, za granicą natomiast można ją zobaczyć niemal na każdej głównej ulicy.

Solidna, stabilna konstrukcja przetrwa nawet wzmożoną eksploatację, zaś niezawodne oprogramowanie sterujące przypadnie do gustu nawet najbardziej „wybrednym” maniakom robienia „selfie”.

Dlaczego warto wybrać oferowane przez nas fotobudki?

Nasza firma stawia przede wszystkim na jakość. Starannie dobrane komponenty zestawione z najnowocześniejszą technologią pozwoliły nam stworzyć sprzęt na miarę XXI wieku – wygodny i łatwy w obsłudze, o eleganckim designu, niezawodny. Do budowy prezentowanych przez nas fotobudek używamy wyłącznie najlepszych materiałów, w tym wysokiej klasy komputery panelowe oraz monitory dotykowe.

Infokiosk – innowacyjny rodzaj fotobudki

Prawdziwą perełką wśród produkowanego przez nas sprzętu jest zaawansowany technologicznie infokiosk – całkowicie nowy, innowacyjny rodzaj fotobudki zadedykowany najbardziej wymagającym klientom. Photobox wyposażony został w komponenty najwyższej klasy – monitor z ekranem dotykowym, drukarkę termosublimacyjną, lustrzankę cyfrową, niezawodny system Windows 7, a także w pełni intuicyjne oprogramowanie.

Na szczególną uwagę zasługuje budowa produktu. Model jest nie tylko znacznie lżejszy, aniżeli standardowe urządzenia z tej gałęzi, ale posiada również składaną obudowę. Ta pozornie nieistotna funkcjonalność idealnie sprawdzi się podczas transportu. Po dodaniu do tego dodatkowych kółek oraz rączek wychodzi nam w pełni mobilny sprzęt, który możemy postawić niemal w dowolnym miejscu.