Infokioski

Nasze interaktywne infokioski to nowoczesna linia wolnostojących urządzeń wewnętrznych i zewnętrznych wykorzystujących najnowsze rozwiązania technologiczne. Infokioski wyposażone w rozmaite urządzenia peryferyjne, takie jak m.in. klawiatury, trackball’e, i czytniki kodów, dzięki którym oferują ogromny zakres możliwości.

Zastosowanie infokiosków

Standardowe wyposażenie obejmuje komputer, ekran LCD o zróżnicowanych rozmiarach oraz nakładkę dotykową. Wszystko to zamknięte jest w odpornej na warunki atmosferyczne i trwałej obudowie.

Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebne jest świadczenie usług informacyjnych, handlowych, jako część kampanii reklamowych, jak również do wyświetlania interaktywnej mapy budynku lub przestrzeni, do przyjmowania zamówień. Dzięki nowoczesnej stylistyce infokioski zapewniają atrakcyjną i przyciągającą uwagę formę prezentacji wyświetlanych treści. Wykorzystanie wydajnych a za razem energooszczędnych podzespołów i wysokiej jakości materiałów do produkcji obudowy, nasze infokioski mogą działać 24 godziny na dobę. Infokioski najczęściej wykorzystywane są w miejscach takich jak: teatry, muzea, imprezy okolicznościowe, kina, centra handlowe, stacje kolejowe, urzędy.

kupisz1