Komputery panelowe

Komputery produkcji Itouch System to seria urządzeń przystosowanych do pracy w zastosowaniach przemysłowych jako systemy wizualizacji HMI oraz jako urządzenia do sterowania procesami przemysłowymi.

Standardowo nasze komputery panelowe wyposażone są w chłodzone pasywnie procesory marki Intel, które gwarantują niski pobór mocy oraz wysoką wydajność. Naszym klientom możemy zaproponować szeroki wachlarz matryc wyświetlacza jak: IPSzapewniające dobre odwzorowanie barw oraz duża jasność , posiadające szybki czas reakcji matryce TN oraz Matryce VA posiadające dobry stosunek jakości do ceny. Oferujemy matryce w rozmiarach od 7″ do 32″ cali, jak również specjalistyczne matryce o wysokiej jasności np. 1050 nits do wykorzystania w instalacjach przy silnym nasłonecznieniu.

Komputery panelowe w ofercie ItouchSystem

Obudowy przemysłowe naszej firmy zbudowane są na bazie: stali, aluminium, stali nierdzewnej. W ofercie posiadamy konstrukcje obudów do szerokich zastosowań: hale przemysłowe, centra logistyczne, hale produkcyjne, instalacje zewnętrzne. Nasi klienci mogą liczyć na liczne możliwości personalizacji obudowy np: montaż dodatkowych przycisków sterujących, personalizacja otworów i rodzaju mocowania, mocowanie obudowy typu Rack, specjalistyczne ramiona i uchwyty.

Komputery panelowe firmy Itouch System wyposażone są w podstawowe złącza komunikacyjne takie jak RS232, USB, Ethernet, LPT które umożlwiają integrację z istniejącymi systemami automatyki i robotyki. Oferowane komputery panelowe standardowo pracują pod kontrolą systemów z rodziny Windows 7/8/Embedded, posiadamy również możliwość przystosowania komputera panelowego do użycia z systemem Android i Linux. Więcej informacji na temat zastosowania i budowy komputerów panelowych.