Panele operatorskie HMI

Dotykowe panele panele operatorskie naszej firmy to niezawodne urządzenia stworzone z myślą o wizualizacji i sterowaniu procesami przemysłowymi.

Do czego służą panele operatorskie?

Dzięki nim możliwa jest integracja wszystkich procesów do jednego układu ułatwiając tym samym pracę. Produkowane przez nas panele HMI występują w rozmiarach wyświetlacza od 10 do 22 cali oraz wyposażone są w precyzyjny panel dotykowy (do wyboru: rezystacyjny, pojemnościowy i IR) oraz szereg portów rozszerzeń, w tym port ethernet, USB i RS232.

Zastosowana w naszych panelach HMI trwała obudowa z malowanej proszkowo, kwasoodpornej stali nierdzewnej zapewnia odporność na wymagające warunki eksploatacyjne takie jak duża wilgotność powietrza i niskie temperatury pracy. Oferowane przez nas panele operatorskie mogą również pracować w zapylonym pomieszczeniu.

Dzięki zastosowaniu procesorów marki Intel panele HMI oferują niski pobór energii oraz wysoką wydajność dzięki czemu uzyskujemy wysoki komfort użytkowania oraz możliwość nieprzerwanej pracy urządzenia przez bardzo długi czas.
Dzięki tworzonym na zamówienie otworom i uchwytom panele można zamontować na każdej powierzchni.

Panele HMI znajdują zastosowanie w takich dziedzinach jak:

  • Robotyka

  • Automatyka

  • Mechanika

  • Obsługa i produkcja maszyn

  • Motoryzacja i transport