Usługi

Współpraca z naszymi klientami zaowocowała oryginalnymi rozwiązaniami jak na przykład polisomat urządzenie do sprzedaży ubezpieczeń samochodowych OC, kolejnym interesującym projektem jest samoobsługowa kasa automatyczna wyposażona w terminal płatności, wagę elektroniczną, skaner kodów kreskowych.Naszej firmie w przeciągu ostatnich lat udało sie uruchomić jednostkę badawczo rozwojową w której udoskonalamy istniejące urządzenia oraz zajmujemy się tworzeniem nowych innowacyjnych produktów. Przykładowym efektem naszej pracy jest projekt ArduinoPC.com, panel HMI połączony z popularnym systemem arduino

Projektowanie obudowy

Na przestrzeni ostatnich lat działalności firmy zespół Itouch system zrealizował dziesiątki indywidualnych projektów dostosowanych do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się przygotowaniem koncepcji urządzenia na podstawie wymagań i potrzeb klienta. Proces formowania specyfikacji projektu jest bardzo istotny dla powodzenia przedsięwzięcia. Specjaliści Itouch System zajmują się kompleksową realizacją powierzonych projektów, w pierwszym etapie przygotowujemy trójwymiarowe modele poglądowe, po akceptacji koncepcji urządzenia przygotowujemy rysunki wykonawcze i przechodzimy do realizacji projektu. Na ostatnim etapie jeżeli prototyp przejdzie wymagane testy oraz uzyska akceptację klienta włączamy urządzenie do stałej produkcji.

Dedykowane oprogramowanie

Firma ItouchSystem oferuje  usługi w zakresie budowy dedykowanego oprogramowania do zastosowań w instalacjach przemysłowych. Przygotowanie własnej aplikacji pozwala naszym klientom na optymalne i elastyczne wykorzystanie komputerów panelowych. Oprogramowanie projektowane w naszej firmie tworzone jest z myślą do pracy z ekranami dotykowymi. Nasze aplikacje mogą pracować zarówno na systemach Windows Embedded, Linux oraz Android. Tworzymy oprogramowanie zarówno w powszechnie stosowanych technologiach .NET C#JavaFlex czy Ruby jak i w specjalizowanych językach wąskiego stosowania. Oprogramowanie projektowane w firmie Itouch System  przenaczone jestę do  sterowania procesów przemysłowych oraz systemów wizualizacji HMI.

Kompleksowe realizacje

Proponujemy naszym klientom całościowe rozwiązania przy realizacji ich projektów. Zespół firmy Itouch System proponuje usługi w zakresie projektowania konstrukcji stalowych (obudowy, uchwyty, osłony), przygotowania platformy sprzętowej x86/ARM/AMD64 dla komputera panelowego lub przemysłowego, wybór systemu operacyjnego Linux/Windows/Android, budowa dedykowanej aplikacji. Kompleksowa realizacja projektu pozwala zminimalizować koszta związane z wdrożeniem nowego systemu dodatkowo otrzymujemy w pełni kompatybilne i funkcjonalne urządzenie.